Šola z bogatim programom – hobiji

prijavnica

TEČAJ ITALIJANSKEGA JEZIKA PLUS HOBIJI

O šoli: Jezikovna šola že od leta 1976 svojim tečajnikom ponuja učenje italjanskega jezika v Firencah, spoznanje njihove kulture in nepozabno doživetje italijanskega življenja. Šola se nahaja v samem centru firenc, v mirni ulici zraven želežniške postaje. Tečaj italijanščine, ki ga organizira šola, vsako leto obišče lepo število tujih tečajnikom iz več kot 60ih različnih držav, iz česar nastane zelo privlačna internacionalna atmosfera.

Učenje italijanščine v Firencah, v srcu italijanskega jezika, je najboljši način za učenje.

Kliknite in si poglejte ostale programe šole →

 

 

Zakaj?

  • 3 etaže zgradbe iz 19 stoletja
  • 17 udobnih, odlično (avdio in video) opremljenih in klimatiziranih učilnic, kjer se boste lahko naučili italijanskega jezika
  • Majhen park pred šolo
  • Brezplačen internet, Wifi
  • Starost tečajnikov +16
  • Odlično organizirane aktivnosti
  • Visoko kvalitetne namestitve
  • Le par minutk od zgodovinskega centra Firenc

Aktivnosti

  • Izleti: Siena in San Grimignana, Pisa, Roma, Venice, Verona, 5 Terre (ob morju), Chianti (obisk proizvodnje vina)
  • Zgodovina in umetnost: Duomo, Accademia Gallery, Uffizi, Cappelle Medicee, Santa Croce, Fiesole
  • Predavanja: O italijanski kulturi in družbi
  • Filmi: Priljubljeni italijanski filmi se tradicionalno predvajajo na šoli
  • Nočne Firence: Glasbeni dogodki, diskoteke in tipični bari Firenc, večerja dobrodošlice in poslovilna večerja

 

TEČAJ ITALIJANŠČINE + KUHANJE

Tečaj je namenjen ljubiteljem italijanske kuhinje, ki bi svoje zanje kuhanja radi izpopolnili po tradicionalnih italijanskih receptih, ob enem pa se naučili italijanskega jezika. Jezikovni tečaj obsega 20 lekcij/teden, lekcije kuhanja pa potekajo v popoldanskem terminu (6 lekcij/teden).

 

TEČAJ ITALIJANŠČINE + UMETNOST, KREIRANJE IN FOTOGRAFIJA

Jezikovni tečaj obsega 20 lekcij jezika/teden in poteka v majhni skupini. V popoldanskem času pa si izberete želeno tematiko (10 lekcij/teden)– modno oblikovanje, notranji design, digitalna ali klasična fotografija, slikanje ter na ta način oplemenitite svoje znanje jezika tudi na področjih, ki vas še posebno zanimajo.

 

Nastanitev:

  • v študentski rezidenci: enoposteljna soba
  • v apartmaju za več ljudi: enoposteljna soba
  • pri družini: enoposteljna soba s polpenzionom

 

Za ceno in več informacij, Vas prosimo da nas kontaktirate!

 

 

>Zakaj bi se odločili za tečaj v tujini s pomočjo Jezikovnega centra Nista?<